Uzavření MŠ od 21.1.2021 od 12.00 do odvolání

Uzavření mateřské školy od 21.1.2021 od 12:00 do odvolání.

Milí rodiče,

od 21.1.2021 do odvolání bude naše mateřská škola po dohodě se zřizovatelem (vyhláška č. 14/2004 Sb. o předškolním vzdělávání, §3 odst. 2) uzavřena ze závažných provozních důvodů. Bude-li provoz přerušen déle než 5 vyučovacích dnů, bude výše úplaty za předškolní vzdělávání poměrně krácena.

Pro děti, kteří jsou v posledním roce předškolního vzdělávání, budou připraveny materiály k distanční výuce. Po dohodě s paní učitelkou si je budou moci vyzvednout v MŠ nebo jim budou zaslány na e-mail, který učitelce sdělí nebo, který škole uvedli. Na našich webových stránkách budou též k dispozici. Rodiče mladších dětí mohou některé nápady využít pro společný čas trávený s dětmi.

Žádost o ošetřovné si rodiče vyplní sami a odevzdají svému zaměstnavateli na koci měsíce. Zaměstnavatel si uzavření školy ověří na webu školy.

https://eportal.cssz.cz/web/portal/-/tiskopisy/zoppd-m

Děkujeme za pochopení a těšíme se, až se ve zdraví opět sejdeme ve školce. Kolektiv MŠ Bezručova.