Zápis do mateřské školy pro školní rok 2019/2020

Vážení rodiče,

ve dnech 13. – 15. 5. 2019 se od 8.00 – 12.00 hodin uskuteční zápis do naší mateřské školy. Rodiče budou potřebovat občanský průkaz, rodný list dítěte, cizinci trvalý pobyt a všechny vyplněné dokumenty, které si můžete stáhnout zde, nebo si je můžete vyzvednout v mateřské škole. Prosíme o kompletní a čitelné vyplnění všech dokumentů (přihláška, žádost, evidenční list a dotazník), urychlíte tím průběh zápisu. Vyjádření od lékaře musí být především na evidenčním listě. Pro usnadnění a urychlení zápisu Vašeho dítěte do naší mateřské školy využijte Elektronického předzápisu.
Stačí od 15.4.2019 klikout na odkaz níže a předzapsat se do naší MŠ:

https://elektronickypredzapis.cz/materska-skola/msbezrucova

Dále Vás program navede, jaké další kroky je potřeba podniknout (tisk
vyplněné žádosti, návštěva lékaře) a v den řádného zápisu přijďte s
vytisknutou žádostí, vyjádřením lékaře, rodným listem Vašeho dítěte a
Vaším průkazem totožnosti do mateřské školy.

Tím, že všechny potřebné údaje budeme mít již k dispozici, a tím, že si
také můžete zarezervovat čas, kdy k zápisu dorazíte, bude celý průběh
zápisu komfortnější a mnohem rychlejší.

Budeme se na Vás a Vaše děti moc těšit!

Kolektiv mateřské školy………..