Pár slovíček

Vážení rodiče,

čas adaptací máme za sebou. Věříme, že se Vaše děti do školky těší:-) Počasí nám stále přeje a my můžeme s dětmi trávit dostatek času na zahradě nebo na procházkách po okolí a děti tak přirozeně seznamovat se změnami počasí, které na sobě už asi všichni pociťujeme.  K podzimu patří sklizeň plodů, návštěvy lesa spojené se sběrem hub, padající listí a chladná rána. Učitelky s dětmi se těmto tématům věnují a společně prožívají podzimní čas.

Součástí podzimního děni je akce „Grilování na uvítání“, kterou jsme připravili společně s některými rodiči. Informace o chystané akci naleznete na našich webových stránkách a nástěnkách v šatně. Všichni jsou vítáni a pokud můžete přineste s sebou dobrou náladu:-)

V tomto čase taktéž začínáme s projektem „Školka v pohybu“. Jsme moc rádi, že nám předají zkušenosti odborní trenéři, kteří ve spolupráci s učitelkami budou vytvářet nadstavbový pohybový program pro předškoláky.

Děkujeme za důvěru a přejeme hezké podzimní dny.

za kolektiv MŠ Mgr. Šárka Borkovcová, Dis., ředitelka školy