Zajímavosti z naší kuchyně

Konvektomat

Konvektomat je profesionální kuchyňské zařízení, které (mimo jiné) kombinuje vlastnosti horkovzdušné a parní trouby. … Je tedy vhodný pro mnoho způsobů tepelné úpravy jídel, včetně pečení, smažení, grilování, vaření v páře, nebo blanšírování.

Naše paní kuchařky nám připravují v tomto zařízení například kynuté knedlíky, veškerá masa, která si zachovají výživné látky, jsou šťavnatá a křehká.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je obrazek-7-576x1024.png.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je obrazek-8-576x1024.png.

Filtrační konvice

Pitný režim je zajištěn po celý den. Děti mají možnost výběru, co si nalít do hrnečku. V barelu mají připravený čaj (slazený nebo neslazený), nebo si mohou vzít vodu z filtrační konvice, která je obohacená magnesiem.

  • Filtrační konvice
  • Filtrační konvice